top of page
bali_gili_comodo_kolaż.jpg

Bali Gili Komodo

oraz 5 jeszcze innych wysp Indonezji
09 / 2019

Plan jest taki

Dzień 1: Wylot z Warszawy do Indonezji (lotnisko na Bali w Denpasar).

Dzień 2: Przylot. Przejazd do Ubud i zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 3: Śniadanie. Spacer po Małpim Lesie (uwaga na art. spożywcze – małpy kradną).

Dzień 4: Śniadanie. Całodniowa wycieczka; balijskie świątynie oraz malownicze tarasy ryżowe.

Dzień 5: Śniadanie i całodniowa wycieczka w góry oraz do gorących źródeł, gdzie będziemy zażywać kąpieli. Po drodze odwiedzimy plantacje kawy i kakao.

Dzień 6: Śniadanie. 2,5 godzinny rejs szybką łodzią motorową na wyspę Gili T. Zakwaterowanie na wyspie.

Dzień 7: Śniadanie i czas wolny. Plażowanie. Fakultatywnie: nurkowanie z żółwiami. Nocleg w hotelu na wyspie.

Dzień 8: Po śniadaniu rejs na wyspę Gili Meno. Czas wolny na plażowanie i zwiedzanie. Popołudniowy powrót do hotelu na wyspę Gili T.

Dzień 9: Śniadanie. Rejs na wyspę Gili Air. Czas wolny na plażowanie i zwiedzanie. Popołudniowy powrót do hotelu na wyspę Gili T.

Dzień 10: Po śniadaniu powrót na Bali do Ubud szybką łodzią motorową oraz czas wolny. Nocleg w hotelu.

Dzień 11: Po śniadaniu przelot samolotem na wyspę Flores. Następnie przepłynięcie łodzią na wyspę Rinca, którą będziemy mogli podziwiać podczas spaceru. To tutaj (odwaga wymagana!) staniemy oko w oko ze słynnym smokiem z Komodo. Następnie przepłyniemy na wyspę Kalong gdzie nasze oczy cieszyć się będą przepięknym zachodem słońca, a nad głowami latać będą rudawki zwane latającymi lisami. Lunch oraz obiad w cenie wyjazdu serwowane będą na łodzi. Nocleg na łodzi w kajutach z łazienkami.

Dzień 12: Po śniadaniu na łodzi przepłyniemy na wyspę Komodo, gdzie spotkamy się ze smokami w ich naturalnym środowisku. Następnie udamy się na odpoczynek na różową plażę. Lunch na łodzi. Wieczorem dopłyniemy do Labuan Bajo, gdzie zatrzymamy się na nocleg. Kolacja w hotelu.

Dzień 13: Po śniadaniu udamy się do jaskini Lustrzanych Kamieni, a następnie złapiemy lot powrotny do Denpasar gdzie zatrzymamy się na nocleg.

Dzień 14: Po śniadaniu czas wolny na zwiedzanie i odpoczynek. Nocleg w hotelu.

Dzien 15: Przylot do Warszawy.

 

 

Termin: Wrzesień 2019

Cena: (cena regularna 7999 PLN) TERAZ 6100 PLN(grupa min 10 osób)*

+ bilety lotnicze na trasie Warszawa- Bali - Warszawa (ok. 3000 zł)

* istnieje możliwość wyjazdu w mniejszej grupie (obowiązuje dopłata, której wysokość zależna jest od liczby uczestników, którzy na taką dopłatę się zgodzą), jeśli grupa nie uzyska minimum 10 osób

** zajmujemy się zakupem biletów lotniczych, ceny biletów mogą ulec zmianie
 
Cena zawiera:

- zakwaterowanie w pokojach 2-os. z łazienkami i klimatyzacją (hotele 2/3/4*).

- transport na całej trasie: szybkie łodzie motorowe, autokary, statki, samolot między wyspami

- opłaty za przewodników lokalnych

- bilety wstępu do świątyń, parków (poza biletami wstępu do Narodowego Parku Komodo - cena na dzień dzisiejszy to ok 17$)

- ubezpieczenie (NNW, koszty leczenia 30.000 EUR oraz Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

- śniadania na całej trasie

- pełne wyżywienie podczas wyprawy na KomodoCena nie zawiera:
- wyżywienia poza śniadaniami

- wyżej wymienionego biletu wstępu do Narodowego Parku Komodo - cena na dzień dzisiejszy to ok 17$

- wyżej wspomnianych biletów na trasie Warszawa - Bali - Warszawa
 

 

 


Kontakt:
W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji lub zapoznania się z katalogiem wycieczki zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: info@azjatyckitrip.com

Pozdrawiamy serdecznie
Azjatycki Trip

rozkład

jazdy

KOMU SIĘ SPODOBA

Bali

Bali, słowo które pobudza zmysły chyba wszystkich. Nie bez powodu. Ta Indonezyjska wyspa to istne dzieło sztuki. Architektura, kwiaty, kadzidła, uśmiechnięci ludzie i przepiękna przyroda. Gdyby elfy żyły na świecie, mieszkały by właśnie tutaj, a nie w Rivendell.
Bali to kulturalna stolica Indonezji. Ostatnia ostoja hinduizmu zmieszanego ze starowiarą w duchy morza i wulkanów. Światowa stolica spa, yogi, medytacji oraz szeroko pojętego luksusu.

Gili

Wyspy rajskie z białym jak śnieg piaskiem, palmą, hamakiem. Mityczny widok z pocztówki.
Całkowity zakaz używania silników motorowych nadaje wyspom dzikiego charakteru. Jedyny środek transportu - „Lombok Ferrari” - dwukołowy rydwan sunący z prędkością światła po piaszczystych drogach Gili.

Gili Trawangan

Największa z Gilich. Wyspa impreza, gdzie zawsze coś się dzieje i o nudę trudno. Świetne bary, restauracje, hotele. Jeżeli planujesz zrobić kurs nurkowania i patent PADI – to jesteś w światowej stolicy butli i płetw.

Gili Meno

Druga w kolejności spośród Gilich. Meno zasiedla zaledwie 500 ludzi. Ludność utrzymuje się z rybołówstwa, uprawy kokosów i turystyki. To najcichsza i najmniejsza z wszystkich trzech wysp. Tu się przyjeżdża po spokój i czystą naturę. Inni turyści mówią do nas „cześć”, gdy ich mijamy. Zupełnie jak w Beskidzie Niskim. Jest dziko.

Gili Air

Najbliższa wybrzeży Lomboku. Mieszanka Trawangany z Meno. Wyspa - światowe centrum entuzjastów świata podwodnego. Najlepsze miejsce na świecie na pływanie z żółwiami. Woda kryształ. Z indonezyjskiego (zwodniczo) „air” – znaczy woda. To o czymś świadczy.

Komodo (Flores, Kalong i Rinca)

Znajduje się na wschodnich rubieżach Indonezji. Jest tak daleko, że to już prawie Australia. Wypalone słońcem wyspy drobno porośnięte sawannową roślinnością. Fantastyczna fauna podwodna z wielkimi jak łóżko mantami. Jedna z najlepszych lokalizacji nurkowych na świecie. Nie oszukujmy się. Nie jesteś tu z tego powodu. Na Komodo jedziemy by zobaczyć ostatnie wolno stąpające po ziemi smoki. Kontakt wzrokowy z największym jaszczurem na świecie jesteśmy w stanie Ci zagwarantować. Przeżycie mrożące krew w żyłach.

komodo.jpg
bottom of page