Malezja

Borneo. Za lat nastoletnich, na sam dźwięk tego słowa, po plecach przechodziły mi ciarki ekscytacji. Jeden z dwóch biegunów dżungli planety ziemi. Jeśli Amazonia jest prawym płucem świata, to Borneo jest lewym. Jeden z najdzikszych zakątków globu, zamieszkiwany przez największe z człekokształtnych - orangutany oraz nosacze (znacie mem Janusza? To właśnie on). Poza ww. znajdziemy tu tak egzotycznie brzmiące zwierzęta jak biruangi, pangoliny, sambary, kanczyle - jelenie wielkości przerośniętej myszy, a także pigmejowate słonie, lamparty, krokodyle, dzioborożce, nosorożce i lori.

"Lewe płuco", tak samo jak i "prawe" ma jeden spory problem, a jest nią ludzka pazerność.

Kilkusetletnie drzewa upadają jedno za drugim i tak jeszcze 70 lat temu las pierwotny (nigdy nie ścinany) porastał 90% wyspy. Dziś to tylko niespełna 35% terytorium. Śpieszmy się kochać Borneo.

Komu się spodoba:

Jeżeli masz na imię Indiana Jones, chciałbyś mieć na imię Indiana Jones, lub jesteś jak Indiana Jones to jest to kierunek dla ciebie. Najbardziej odjechana część Malezji. Coś dla prawdziwych miłośników przygody przez duże P.

Wymagana kondycja fizyczna:

Zwiedzanie:

Przyroda:

Jedzenie:

Orientacyjna Cena: 

Masz min 8 osobową grupę lub jesteś zainteresowany tym kierunkiem i szukasz grupy?

Skontaktuj się z nami, a my dostosujemy wyjazd do twoich potrzeb i możliwości. W temacie wpisz: Tylko Borneo

© 2016 Stworzone przez AzjatyckiTrip dla AzjatyckiTrip.com należącego do Spółki Wagabunda Travel S.C.  NIP: 8943135870 REGON: 381938981

Zezwolenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego w rejestrze Organizatorów Turystyki numer zezwolenia 797/2/2019 ​

Gwarantem Twojego bezpieczeństwa jest AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Asekuracji S.A. Suma ubezpieczenia: 375 000 złotych.

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2018 Biuro Podróży Wagabunda Travel S.C. | wagabundatravel.com