top of page
IMG_20171018_101924 (Large).jpg

Sumatra

Indonezja

Sumatra - jedna z największych wysp indonezyjskich archipelagu sundajskiego. Kosmiczne domy z "rogatymi dachami", ostrymi jak sumatrzańska kuchnia. Smagli ludzie w orientalnych strojach, dymiące wulkany, pierwotna dżungla, a w niej czyhająca dzikość przez duże "DŹ". To tu wyruszymy na poszukiwania naszych dalekich kuzynów - wielkich jak king kong orangutanów. Będziemy spali w domkach na drzewie i przedzierali się w poszukiwaniu największego kwiatu na świecie - raflezji.

Oglądaliście incepcję? Posłuchajcie tego. Zamieszkamy na tropikalnej wyspie wśród kanibali, którzy przeszli na katolicyzm (ciało Chrystusa traktują jako substytut ciała). Wyspa ta znajduje się w górach w kraterze olbrzymiego aktywnego wulkanu, który znajduje się z kolei na wyspie zwanej Sumatrą, a ta jest jedną z 18 000 wysp archipelagu Indonezyjskiego.

Komu się spodoba:
Zdecydowanie osobom, które nie czują strachu przed nieznanym i mają niezłą kondycję fizyczną. Takim, którym nie straszne niewygody podróży, odległość od cywilizacji, miast, miłośnikom natury. Ludziom, którzy szukają autentyczności, braku komercji. Globtroterom. UWAGA: część wyprawy robić będziemy na skuterach.

Wymagana kondycja fizyczna:

Zwiedzanie:

Przyroda:

Jedzenie:

Orientacyjna Cena: 

Masz min 8 osobową grupę?

Skontaktuj się z nami, a my dostosujemy wyjazd do twoich potrzeb i możliwości. W temacie wpisz: Sumatra

bottom of page