top of page
  • Zdjęcie autoraAzjatycki

Azjatycki Trip - Korea Południowa


Obiecałem, a słowa zwykłem dotrzymywać. Prezent od nas dla Was:) Tytułem wyjaśnienia:

Korea, wg nas, jest bez dwóch zdań jednym z 10 najlepszych miejsc na świecie. Dlatego też postanowiliśmy nakręcić krótki reportaż z tego tak niedoszacowanego kraju. Proszę wybaczyć mi niedostatki sprzętowe czy umiejętności kręcenia filmów, ale po prostu czułem że muszę się z Wami podzielić tym co widzieliśmy, a forma była rzeczą drugorzędną. Funkcję kamery telewizyjnej spełniała komórka. Z góry zastrzegam, że wiem jak zrobić dobry trip na koniec świata, filmy zaś to moja terra incognita i dopiero się uczę. Niemniej jednak mam nadzieję, że trzy tygodnie poświęcone obróbce dwudziestu minut filmu (w topornym darmowym kombajnie stworzonym chyba do uprzykrzaniu życia) oddadzą klimat miejsca i tak jak my zakochacie się w Korei po uszy.

Jeżeli podobają Ci się takie krótkometrażowe filmy o konkretnym kierunku naciśnij share pod tym postem oraz zasubskrybuj nasz kanał na Youtube. Dzięki temu będziemy wiedzieć, że warto poświęcać czas na takie przedsięwzięcia i w przyszłości kupimy też bardziej profesjonalny sprzęt niż telefon komórkowy ;)

A teraz czas na: "Misja Sakura Sama". Zapraszamy.


Masz ochotę na Azjatycki Trip do Korei, Wietnamu, Malezji, Indonezji czy Tajlandii? Wpadnij na naszą stronę: www.azjatyckitrip.com

Odwiedź i polub fanpejdż na fejsie: www.facebook.com/AzjatyckiTrip/

W najbliższym czasie do Korei wybieramy się w (szczegóły w linku): www.azjatyckitrip.com/korea

Skontaktuj się z nami klikając "kontakt" na stronie.

Pozdrawiamy

Azjatycki Trip

Comments


bottom of page